Kontaktuppgifter

Vill du köpa biljetter?

Köp av biljetter kan göras hos Got Event biljett.

Frågor kring evenemang

För frågor kring enskilda evenemang ber vi dig kontakta oss på eventinfo@gotevent.se.

Kontakta Valhallabadet

För frågor om Valhallabadet ring 031-368 45 31 eller mejla till receptionen.valhallabadet@gotevent.se.

Kontakta medarbetare på Got Event

Ring Got Event (Göteborgs Stads kontaktcenter), 031 - 368 45 00 och fråga efter personen eller mejla fornamn.efternamn@gotevent.se. 
Vet du inte vem du ska kontakta går det bra att mejla oss på gotevent@gotevent.se eller att besöka oss på Ullevi. Adressen är Skånegatan 10, 411 40 Göteborg.

Kontakta webbansvarig

Har du synpunkter eller frågor kring vår webbplats? Kontakta oss på webbansvarig@gotevent.se

Adress Ullevi

Leveransadress: Skånegatan 10, 411 40 Göteborg
Postadress:
Got Event AB, Box 349, 401 25 Göteborg
Besöksadress: Got Event, Ullevi, Skånegatan 10, 411 40 Göteborg

Adress Scandinavium

Leveransadress: Valhallagatan 1, 412 51 Göteborg
Postadress: Got Event, Box 349, 401 25 Göteborg

Mikael Persson.

Mikael Persson

Kommunikationsansvarig. OBS! Frågor kring de enskilda evenemangen ställs direkt till arrangören. mikael.persson@gotevent.se 031-368 43 02
Marcus Karlsson.

Marcus Karlsson

Säkerhetsansvarig marcus.karlsson@gotevent.se 031-368 43 34
Charlotta Jacobsson.

Charlotta Jacobsson

Affärsutvecklare charlotta.jacobsson@gotevent.se 031-368 44 09
Johan Nyth.

Johan Nyth

Säljchef B2B/Event och kommersiellt ansvarig Gothenburg Horse Show johan.nyth@gotevent.se 031-368 44 95
Peter Olsson.

Peter Olsson

Säljare B2B/Event peter.olsson@gotevent.se 031-368 44 55
Lennart Larsson.

Lennart Larsson

Säljare B2B/Event lennart.larsson@gotevent.se 031-368 44 85
Therese Conradsson.

Therése Conradsson

Säljare B2B/Event therese.conradsson@gotevent.se 031-368 44 89

VD & företagsledning

VD

Lotta Nibell
Telefonnummer: 031-368 43 70
E-postadress: lotta.nibell@gotevent.se

Evenemang

Marie Karlsson
Telefonnummer: 031-368 43 63
E-postadress: marie.karlsson@gotevent.se

Charlotta Jacobsson (adjungerad)
Telefonnummer: 031-368 44 09
E-postadress: charlotta.jacobsson@gotevent.se

HR

Lena Moen
Telefonnummer: 031-368 43 09
E-postadress: lena.moen@gotevent.se

Marknad 

Susanna Magnusson
Telefonnummer: 031-368 44 90
E-postadress: susanna.magnusson@gotevent.se

Ekonomi

Marita Kärnstrand
Telefonnummer: 031-368 44 30
E-postadress: marita.karnstrand@gotevent.se

Arenaservice (driftsfrågor arenor)

Christer Falk
Telefonnummer: 031-368 45 37
E-postadress: christer.falk@gotevent.se

Gothenburg Horse Show

Erika Olsson, projektledare
Telefonnummer: 031-368 43 51
E-postadress: erika.olsson@gotevent.se