Så här hittar du rätt på Got Event

Vill du köpa biljetter?
Klicka här för att se köpställen

Frågor kring evenemang
eventinfo@gotevent.se

Tappat något vid ett evenemang?
Här hittar du kontaktuppgifter.

Vill du komma i kontakt med en medarbetare på Got Event?
Ring Got Event (Göteborgs Stads kontaktcenter), 031 - 365 00 00
Mejla: fornamn.efternamn@gotevent.se. 

Vet du inte vem du ska kontakta går det också bra att mejla oss på gotevent@gotevent.se eller att besöka oss på Scandinavium. Adressen är Valhallagatan 1, 412 51 Göteborg. Här finns också en reception, 031-368 44 52.

Leveransadress: Scandinavium, Valhallagatan 1, 412 51 Göteborg
Postadress:
Got Event AB, Box 349, 401 25 Göteborg

Besöksadress: Got Event, Scandinavium, Valhallagatan 1, 412 51 Göteborg

Här hittar du faktureringsadress, organisationsnummer och VAT-nummer

Webbredaktör/-ansvarig
webbansvarig@gotevent.se

VD

Presskontakt

Mikael Persson

Mikael Persson

PR- och informationsansvarig mikael.persson@gotevent.se 031-368 43 02 Twitter LinkedIn

Boka arena

Porträttbild på Charlotta Jacobsson

Charlotta Jacobsson

Affärsutvecklare charlotta.jacobsson@gotevent.se 031 - 368 44 09

Boka B2B/Event

Porträtt bild på Patrik Fredriksson

Patrik Fredriksson

Sälj- och sponsorchef patrik.fredriksson@gotevent.se 031 - 368 44 88
Porträttbild på Lennart Larsson.

Lennart Larsson

Säljare lennart.larsson@gotevent.se 031 - 368 44 85

VD & företagsledning

VD
Lotta Nibell, 031 - 368 43 70
lotta.nibell@gotevent.se

Arenaservice
Christer Falk, 031 - 368 45 37
christer.falk@gotevent.se

Evenemang
Anders Albertsson, 031 - 368 43 90
anders.albertsson@gotevent.se
Charlotta Jacobsson, 031 - 368 44 09 (adjungerad)
charlotta.jacobsson@gotevent.se

HR
Lena Moen, 031 368 43 09
lena.moen@gotevent.se

Marknad och försäljning
Jeanette Holmén, 031 - 368 44 84
jeanette.holmen@gotevent.se

Utveckling
Lars Erik Gustafson, 031 - 368 43 16
lars.erik.gustafson@gotevent.se

Ekonomi
Marita Kärnstrand, 031 - 368 44 30
marita.karnstrand@gotevent.se