Hoppa till innehåll

Kontaktuppgifter

Vill du köpa biljetter?

Got Event förmedlar biljetter för arrangörs räkning. Köp av biljetter kan göras hos Got Event biljett.

Frågor kring evenemang

För frågor kring enskilda evenemang ber vi dig kontakta oss på eventinfo@gotevent.se.

Kontakta Valhallabadet

För frågor om Valhallabadet ring 031-368 45 24 eller mejla till receptionen.valhallabadet@gotevent.se.

Kontakta medarbetare på Got Event

Ring Got Event (Göteborgs Stads kontaktcenter), 031 - 368 45 00 och fråga efter personen eller mejla fornamn.efternamn@gotevent.se. 
Vet du inte vem du ska kontakta går det bra att mejla oss på gotevent@gotevent.se eller att besöka oss på Ullevi. Adressen är Skånegatan 10, 411 40 Göteborg.

Kontakta webbansvarig

Har du synpunkter eller frågor kring vår webbplats? Kontakta oss på webbansvarig@gotevent.se

Adress Valhallabadet

Leveransadress: Receptionen Valhallabadet, Valhallagatan 3, 412 51 Göteborg.
Postadress: Got Event AB, Box 349, 401 25 Göteborg.
Besöksadress: Valhallabadet, Valhallagatan 3, 412 51 Göteborg.

Adress Ullevi

Leveransadress kontor: Skånegatan 10, 411 40 Göteborg.
Leveransadress drift: Ullevigatan 21, 411 40 Göteborg.
Postadress: Got Event AB, Box 349, 401 25 Göteborg.
Besöksadress: Got Event, Ullevi, Skånegatan 10, 411 40 Göteborg.

Adress Scandinavium

Leveransadress: Valhallagatan 1, 412 51 Göteborg.
Postadress: Got Event, Box 349, 401 25 Göteborg.

Adress Frölundaborg

Leveransadress: Mikael Ljungbergs väg 11, 414 76 Göteborg.
Postadress: Got Event AB, Box 349, 401 25 Göteborg.

Adress Bravida Arena

Leveransadress: Inlandsgatan 48, 417 15 Göteborg.
Postadress: Got Event AB, Box 349, 401 25 Göteborg.

Lotta Nibell

Lotta Nibell, Vd / CEO

lotta.nibell@gotevent.se 031-368 43 70
Henrik Jutbring

Henrik Jutbring, Evenemangschef / Director of Events

henrik.jutbring@gotevent.se 031-368 43 90
Mikael Persson

Mikael Persson, Kommunikationsansvarig / Head of Communications

mikael.persson@gotevent.se 031-368 43 02
Marcus Viberg

Marcus Viberg, Säkerhetschef

marcus.viberg@gotevent.se 031-368 43 34
Charlotta Lechtaler

Charlotta Lechtaler, Affärsutvecklare / Business Developer

charlotta.lechtaler@gotevent.se 031-368 44 09
Johan Nyth

Johan Nyth, Chef försäljning och restaurang / Head of sales and restaurant

johan.nyth@gotevent.se 031-368 44 95
Susanna Magnusson

Susanna Magnusson, Marknadschef/Head of Marketing

susanna.magnusson@gotevent.se 031-368 44 90
Erika Olsson

Erika Olsson, Projektledare Gothenburg Horse Show / Project manager Gothenburg Horse Show

erika.olsson@gotevent.se +46 709 73 56 00

VD & företagsledning

VD

Lotta Nibell
Telefonnummer: 031-368 43 70
E-postadress: lotta.nibell@gotevent.se

Evenemang

Henrik Jutbring
Telefonnummer: 031-368 43 90
E-postadress: henrik.jutbring@gotevent.se

HR

Marie Karlsson
Telefonnummer: 031-368 43 63
E-postadress: marie.karlsson@gotevent.se

Ekonomi

Marita Kärnstrand
Telefonnummer: 031-368 44 30
E-postadress: marita.karnstrand@gotevent.se

Arenaservice (driftsfrågor arenor)

Christer Falk
Telefonnummer: 031-368 45 37
E-postadress: christer.falk@gotevent.se

;