Kontaktuppgifter

Vill du köpa biljetter?

Got Event förmedlar biljetter för arrangörs räkning. Köp av biljetter kan göras hos Got Event biljett.

Frågor kring evenemang

För frågor kring enskilda evenemang ber vi dig kontakta oss på eventinfo@gotevent.se.

Kontakta Valhallabadet

För frågor om Valhallabadet ring 031-368 45 24 eller mejla till receptionen.valhallabadet@gotevent.se.

Kontakta medarbetare på Got Event

Ring Got Event (Göteborgs Stads kontaktcenter), 031 - 368 45 00 och fråga efter personen eller mejla fornamn.efternamn@gotevent.se. 
Vet du inte vem du ska kontakta går det bra att mejla oss på gotevent@gotevent.se eller att besöka oss på Ullevi. Adressen är Skånegatan 10, 411 40 Göteborg.

Kontakta webbansvarig

Har du synpunkter eller frågor kring vår webbplats? Kontakta oss på webbansvarig@gotevent.se

Adress Valhallabadet

Leveransadress: Receptionen Valhallabadet, Valhallagatan 3, 412 51 Göteborg.
Postadress: Got Event AB, Box 349, 401 25 Göteborg.
Besöksadress: Valhallabadet, Valhallagatan 3, 412 51 Göteborg.

Adress Ullevi

Leveransadress kontor: Skånegatan 10, 411 40 Göteborg.
Leveransadress drift: Ullevigatan 21, 411 40 Göteborg.
Postadress: Got Event AB, Box 349, 401 25 Göteborg.
Besöksadress: Got Event, Ullevi, Skånegatan 10, 411 40 Göteborg.

Adress Scandinavium

Leveransadress: Valhallagatan 1, 412 51 Göteborg.
Postadress: Got Event, Box 349, 401 25 Göteborg.

Adress Frölundaborg

Leveransadress: Mikael Ljungbergs väg 11, 414 76 Göteborg.
Postadress: Got Event AB, Box 349, 401 25 Göteborg.

Adress Bravida Arena

Leveransadress: Inlandsgatan 48, 417 15 Göteborg.
Postadress: Got Event AB, Box 349, 401 25 Göteborg.

Lotta Nibell

Vd / CEO lotta.nibell@gotevent.se 031-368 43 70

Henrik Jutbring

Evenemangschef / Director of Events henrik.jutbring@gotevent.se 031-368 43 90

Mikael Persson

Kommunikationsansvarig & tf. marknadschef / Head of Communications & acting Marketing Director mikael.persson@gotevent.se 031-368 43 02

Marcus Viberg

Säkerhetsansvarig marcus.viberg@gotevent.se 031-368 43 34
Charlotta Jacobsson.

Charlotta Lechtaler

Affärsutvecklare / Business Developer charlotta.lechtaler@gotevent.se 031-368 44 09
Johan Nyth.

Johan Nyth

Försäljningschef / Head of sales johan.nyth@gotevent.se 031-368 44 95

Peter Olsson

Säljare B2B/Event peter.olsson@gotevent.se 031-368 44 55

Therése Conradsson

Säljare B2B/Event therese.conradsson@gotevent.se 031-368 44 89

VD & företagsledning

VD

Lotta Nibell
Telefonnummer: 031-368 43 70
E-postadress: lotta.nibell@gotevent.se

Evenemang

Henrik Jutbring
Telefonnummer: 031-368 43 90
E-postadress: henrik.jutbring@gotevent.se

HR

Lena Moen, HR-chef
Telefonnummer: 031-368 43 09
E-postadress: lena.moen@gotevent.se

Ekonomi

Marita Kärnstrand
Telefonnummer: 031-368 44 30
E-postadress: marita.karnstrand@gotevent.se

Arenaservice (driftsfrågor arenor)

Christer Falk
Telefonnummer: 031-368 45 37
E-postadress: christer.falk@gotevent.se

Gothenburg Horse Show

Erika Olsson, projektledare
Telefonnummer: 031-368 43 51
E-postadress: erika.olsson@gotevent.se